BASIC Laptop Stand:

Solidny uchwyt na laptopa. Posiada boczne zatrzaski, które zapewniają stabilność, zaś dzięki trzyosiowej regulacji możesz ustawić laptopa tak, abyś miał do niego wygodny dostęp. Laptop Stand może również służyć jak podstawa pod kontroler.

BASIC Side Shelves (Para):

Side Shelves stanowią doskonałe uzupełnienie mobilnego stołu – możesz na nich postawić monitory odsłuchowe (dodatkowo zapinane pasem) lub ruchome głowy.

BASIC Side Panels:

Dodatkowe panele boczne do stołu BASIC, sprawią, że zarządzanie okablowaniem i wszystkimi akcesoriami, które musisz mieć przy sobie stanie się znacznie przyjemniejsze – dzięki panelom bocznym Twoje stanowisko będzie estetyczne jak nigdy wcześniej.

BASIC TV Mount KIT:

Mocowanie na telewizor w standardzie VESA. Dzięki temu akcesorium będziesz mógł zamontować telewizor (maksymalnie 47″) na froncie stołu BASIC, co znacząco poprawi walory estetyczne Twojego stanowiska.

BASIC Front Upper Plate:

Listwa górna do stołu BASIC sprawi, że będziesz mógł skutecznie zamaskować wszystko, co znajduje się na blacie Twojego stołu.

BASIC Lower Front Plate:

Dolna listwa do stołu BASIC pomoże Ci elegancko i subtelnie ukryć okablowanie niezbędne do podłączenia Twojego sprzętu muzycznego.