HUMPTER BASIC mk2 – Mobilny stół DJ

Jest to zdecydowanie najczęściej wybierany mobilny stół DJ w naszej ofercie. Projektując go, myśleliśmy przede wszystkim o wygodzie użytkowania oraz dużej funkcjonalności. Dodatkowo, chcieliśmy również dać Tobie możliwość łatwej rozbudowy, za każdym razem gdy zmienisz swój setup DJ-ski.

Najwyższa jakość wykonania pozwoli bezproblemowo używać go przez wiele lat! Dzięki optymalnym wymiarom, zabierzesz go w dowolne miejsce, a przemyślane akcesoria ułatwią Tobie korzystanie z różnych dodatkowych urządzeń.  Jest to wyjątkowy produkt na event, do studia, jak również do domu.

Znajdziesz w nim najważniejsze cechy dla mobilnego DJ-a:

 • Świetny, nowoczesny wygląd
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Rozbudowana funkcjonalność
 • Duża mobilność

________________________

Stół dla DJ-a w trasie.

Mobilny stół DJ – jedno krótkie zdanie, a tak wiele pod nim się kryje. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, nic prostszego! Ma być najszybciej, najlżej i najbezpieczniej. Niestety lata naszych doświadczeń pokazały, że jest to bardziej skomplikowane. Oczywiście, jeśli chcemy mieć produkt zarówno funkcjonalny, jak również dobrze chroniący nasz setup DJ-ski.

Ze względu na to, opracowaliśmy konstrukcję w taki sposób, aby montaż był prosty i szybki. Dodatkowo, nie tracąc ani trochę na bezpieczeństwie, perfekcyjnym dopasowaniu modułowych akcesoriów oraz możliwości dalszej rozbudowy. Po latach zbierania opinii od naszych klientów zarówno z Polski, jak i z innych krajów, jesteśmy pewni, że wybraliśmy najlepsze, najtrwalsze oraz najbezpieczniejsze rozwiązanie.

________________________


Zaufaj sprawdzonej konstrukcji.

BASIC mk2 składa się z 7 części. Jego montaż zajmuje jedynie 3 minuty i odbywa się bez użycia żadnych narzędzi. 

Od samego początku projektowania postawiliśmy na konstrukcję modułową. Dzięki temu, możesz dostosować stół DJ idealnie do swoich potrzeb oraz sprzętu DJ-skiego jakiego używasz. Niewielka waga, jak również wyjątkowa stabilność zapewni Tobie duży komfort pracy.

Bardzo ważny dla nas jest blat roboczy. Jest to jedyny element konstrukcji wykonany ze stali. Poświęciliśmy wiele pracy oraz setki testów, aby finalnie spełnił oczekiwania. Naszym głównym celem jest zapewnienie maksymalnej stabilności i wyeliminowanie drgań, tak kłopotliwych np. przy scratchu. Odpowiednio dobrany rodzaj stali, wzmocnienia szkieletowe oraz równo rozłożony, sześciopunktowy system podparcia blatu sprawiają, że jest to najstabilniejszy mobilny stół DJ na rynku.

Stabilność i jakość naszych produktów była testowana i chwalona przez wielu Mistrzów Świata DJ-ingu. Dzięki temu również staliśmy się wieloletnim partnerem Mistrzostw Świata IDA!

Stoły możesz łączyć ze sobą w dowolnej liczbie, tworząc potężne stanowiska robocze, spełniające najbardziej wyśrubowane wymogi współczesnych DJ-ów, nawet na “dużej scenie”.

________________________


Kompromisy? A co to takiego?

Tak, jak wszystkie nasze produkty PREMIUM, również BASIC mk2 spełnia najbardziej wyśrubowane standardy w swojej klasie.

Już na etapie projektowania i modelowania 3D obliczamy dopuszczalne obciążenia oraz tworzymy specjalne strefy wzmocnień. Produkty posiadają wiele niewidocznych, wewnętrznych elementów, poprawiających ich wytrzymałość i stabilność. Dzięki temu nasze produkty są bardzo uniwersalne. Idealnie nadają się do grania z kontrolera, CD Player’ów lub klasycznych zestawów z gramofonami, bez znaczenia jak ciężkimi.

Legendarna jakość to nie tylko hasło, ale przede wszystkim ciężka praca oraz absolutny brak ustępstw. Dzięki takim zasadom, nasi klienci używają produktów Humpter® latami. A gdy uznają, że chcą je odświeżyć, mogą liczyć na naszą usługę Renowacji Produktu. W rezultacie, otrzymują praktycznie nowy mobilny stół DJ na kolejne lata!

Warto zauważyć, że do produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów pochodzących z Polski. Czujemy, że wspieranie lokalnych dostawców to nasz obowiązek, ale również i duma!

________________________

Proces produkcji podzielony jest na dwa etapy:

 1. Cyfrowe maszyny wycinają, wyginają i spawają wszystkie metalowe elementy. Laserowa technologia cięcia pozwala nam osiągnąć legendarną już precyzję wykonania. To daje nam wszystkim pewność, że każdy produkt oraz akcesorium, które kiedykolwiek zechcesz użyć, będzie idealnie pasowało!
 2. Nasi montażyści ręcznie składają każdy egzemplarz! Dzięki temu jesteśmy pewni, że produkt jest maksymalnie dopracowany. Dwuosobowy test jakościowy gotowego produktu, pozwala wyeliminować wady techniczne, zanim produkt trafi do Ciebie.

Ogromna pasja jaka przyświeca nam wszystkim powoduje, że z prawdziwą ekscytacją i radością dopieszczamy każdy jeden produkt. Wiemy, że po chwili trafi on do kogoś wyjątkowego!

________________________


Indywidualny charakter w seryjnym wydaniu.

Niewątpliwie, nasze seryjne rozwiązania są przetestowane, pewne oraz wygodne. Ale co w przypadku, gdy chcesz dostosować je do swoich potrzeb? Nic prostszego!

BASIC mk2 pozwala na wiele. Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL, umieścić na froncie swoją grafikę, logotyp lub nawet ekran TV. Wielu użytkowników pokazało, że seria BASIC to również świetna baza do drobnych przeróbek, które jeszcze bardziej podkreślą indywidualny charakter.

Seria gotowych od ręki akcesoriów powoduje, że BASIC mk2 może pasować do Ciebie jak dobry garnitur. Markowy, elegancki, ale również skrojony wyłącznie na Twoje potrzeby!

Ten mobilny stół DJ łączy minimalizm z funkcjonalnością oraz najnowsze technologie z materiałami najwyższej klasy.

Jesteśmy pewni, że docenisz go już przy pierwszym użyciu!

________________________

Specyfikacja:

 • Aluminium / Stal
 • Kolor: Szary / Czarny / Biały
 • Rozmiar 120 x 94 x 71 cm (Szer x Wys x Gł)
 • Waga: 25 kg
 • Czas montażu:  3 minuty

Blat:

 • Materiał: Stal
 • Wymiary 120 x 61 cm
 • Wysokość: 94 cm
 • Maksymalne obciążenie: 70 kg
 • Otwory na przewody: TAK

W zestawie:

 • Humpter® BASIC mk2
 • Uchwyt na napój
 • Uchwyt na słuchawki

Opcje dodatkowe:

 • Laptop Stand
 • Upper Front Plate (podwyższana osłona na blat)
 • Lower Front Plate (dodatkowa osłona dolna)
 • TV Mount Kit (pełny zestaw do montażu TV)
 • Side Panels (osłony boczne)
 • Side Shelves (półki boczne na monitory odsłuchowe / ruchome głowy)
 • Padded Bags (pokrowce transportowe)
 • Personalizacja (nadruk logo, grafiki, unikatowy kolor)

Wszystkie dostępne akcesoria serii BASIC – Sprawdź TUTAJ

________________________

Ten produkt jest chroniony prawem. Nieuprawnione powielanie jego konstrukcji i nieautoryzowane korzystanie z zawartych w nim technologii chronionych prawem patentowym jest niedozwolone. Mobilny stół DJ Humpter® BASIC mk2 jest wykonany według wzoru przemysłowego nr: 003496009-0001, zgłoszonego do Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (EUIPO) w Alicante.

Zobacz akcesoria

Mobilny stół DJ