Znany z miłości do gatunku house oraz precyzyjnej selekcji utworów, z łatwością porywa tłumy. Kilkakrotnie prezentował swoje sety w klubach na Ibizie takich jak: SPACE, Pacha, Bora Bora, Km5 oraz Bubbles.

Pierwszy oficjalny DJ i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce. Najlepszy Polski rezydent roku 2012 według Sunset Music Awards. Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań.

Autor cotygodniowej podcastów “This is my house” w których prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości.Jego muzyczne audycje gościły bardzo długo na falach Planety Poznań, RMF MAXXX oraz gościnnie w innych dużych rozgłośniach, takich jak Radio Szczecin.

Jego sety w projekcie La Noche De Eivissa prezentowane były również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio.Przez dwa lata Dwukrotny członek Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009.

Swoje umiejętności często prezentuje na największych evantach klubowych w Polsce, między innymi: występy na after party Sunrise Festival w Kołobrzegu oraz na głównej scenie imprezy Godskitchen, Global Ggathering oraz Planeta Born To Party.

Aktualnie na swoim artystycznym koncie ma 10 występów na Sunrise Festival z czego prawie połowa była na głównej scenie. W 2020 roku został zaproszony do wyjątkowej edycji Sunrise Festival Online. Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci…

Współautor remixów:

Are you watching me

Candi Staton -Hallelujah Anyway (Bartes & Kubala Bootleq)

U2 -Beautiful Day (Bartes & Kubala remix)

Brett Gould -Leap Of Nightcall (Bartes & Kubala Bootleg)

Empire Of The Sun We Are The People (Bartes & Kubala remix)

SOCIAL MEDIA

YouTube

Facebook

SoundCloud


djbartes.pl