PRO Laptop Stand:

Solidny uchwyt na laptopa mocowany na jednym z boków Console PRO. Posiada boczne zatrzaski, które zapewniają stabilność, zaś dzięki szerokim możliwościom regulacji możesz ustawić laptopa tak, abyś miał do niego wygodny dostęp. Laptop stand może również służyć jako podstawa pod kontroler.


PRO Laptop Stand 2:

Uchwyt na laptopa, który możesz umieścić w dowolnym miejscu na poprzecznej belce Console PRO. Jest niezwykle stabilny, dzięki czemu twój laptop będzie pewnie osadzony w dogodnym dla Ciebie miejscu. PRO Laptop Stand 2 nadaje się również jako podstawa pod kontroler (Jak Ableton PUSH, NI MASCHINE PIONEER DDJ-SP1 lub podobny) – dzięki solidnej konstrukcji, urządzenie, które na nim się znajdzie będzie trzymało się bardzo pewnie niezależnie od warunków.


PRO Shelf PAD-01:

Uchwyt na niewielki kontroler lub tablet / smartfon. PAD-01 mocowany jest w dowolnym miejscu na belce poprzecznej, dzięki czemu dostęp do urządzenia, które się na nim znajdzie będzie niezwykle proste i intuicyjne.


PRO Shelf PAD-02:

Dodatkowy uchwyt na monitor odsłuchowy, mocowany w dowolnym miejscu na belce poprzecznej.


PRO TV Mount Kit:

Mocowanie na telewizor w standardzie VESA. Dzięki temu akcesorium będziesz mógł zamontować telewizor na froncie Console PRO (maksymalnie 70″), na którym mogą być wyświetlane wizualizacje, Twój logotyp, lub dowolne wideo bądź grafika. Takie rozwiązanie znacząco poprawi walory estetyczne Twojego stanowiska.


PRO Side SHELVES:

Para półek na monitory odsłuchowe lub ruchome głowy, mocowane na szczycie stołów Console PRO. Łatwy montaż i stabilna konstrukcja znacząco skrócą czas potrzebny na rozstawienie stanowiska DJ-skiego.


PRO Lower Front Plate:

Dolna osłona do Console PRO pomoże Ci elegancko i subtelnie zamaskować okablowanie niezbędne do podłączenia Twojego sprzętu muzycznego.