BASIC XLStół dla DJa

Stół dla DJa Humpter® BASIC to nasz bestseller, ale również najbardziej doceniona przez klientów seria produktów.

Wysoka jakość, trwałość oraz wygoda użytkowania, spowodowały szybko rosnącą popularność w całej Europie. Ze względu na to, że wielu z Was potrzebuje więcej miejsca na swój sprzęt, stworzyliśmy Humpter® BASIC XL. To z pewnością świetny produkt na event, do studia, jak również do domu.

________________________

Kompromisy w jakości? O nie!

Tak jak wszystkie nasze produkty PREMIUM, również BASIC XL spełnia najbardziej wyśrubowane standardy w swojej klasie.

Już na etapie projektowania i modelowania 3D obliczamy dopuszczalne obciążenia oraz tworzymy specjalne strefy wzmocnień. Produkty posiadają wiele niewidocznych, wewnętrznych elementów poprawiających ich wytrzymałość. Dzięki temu nasze produkty są bardzo uniwersalne. Idealnie nadają się do grania zarówno z kontrolera, jak również klasycznych zestawów z gramofonami, bez znaczenia jak ciężkich.

Stabilność i jakość naszych produktów była chwalona przez wielu Mistrzów Świata DJ-ingu. Dzięki temu również staliśmy się wieloletnim partnerem Mistrzostw Świata IDA!

Legendarna jakość to nie tylko hasło, ale przede wszystkim ciężka praca oraz absolutny brak ustępstw. Dzięki takim zasadom, nasi klienci używają produktów Humpter® latami. A gdy uznają, że chcą je odświeżyć, mogą liczyć na naszą usługę Renowacji Produktu. W rezultacie, otrzymują praktycznie nowy stół dla DJa na kolejne lata!

Warto zauważyć, że do produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów pochodzących z Polski. Czujemy, że wspieranie lokalnych dostawców to nasz obowiązek, ale również i duma!

________________________

Proces produkcji podzielony jest na dwa etapy:

 1. Cyfrowe maszyny wycinają, wyginają i spawają wszystkie metalowe elementy. Laserowa technologia cięcia pozwala nam osiągnąć legendarną już precyzję wykonania. To daje nam wszystkim pewność, że każdy produkt oraz akcesorium, które kiedykolwiek zechcesz użyć, będzie idealnie pasowało!
 2. Nasi montażyści ręcznie składają każdy egzemplarz! Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy nasz produkt jest maksymalnie dopracowany. Dwuosobowy test jakościowy gotowego produktu, pozwala wyeliminować wady techniczne, zanim produkt trafi do Ciebie.

Ogromna pasja jaka przyświeca nam wszystkim powoduje, że z prawdziwą ekscytacją i radością dopieszczamy każdy egzemplarz. Wiemy, że po chwili trafi on do kogoś wyjątkowego!

________________________

Życie w trasie. To lubię!

BASIC XL składa się z 7 części a jego montaż zajmuje jedynie 3 minuty. Co równie ważne, odbywa się bez użycia żadnych narzędzi. Dzięki dedykowanym, wytrzymałym pokrowcom, transport jest nie tylko wygodny, ale również bezpieczny. Stoły serii BASIC możesz łączyć ze sobą, jeśli zajdzie taka potrzeba. Modułowa konstrukcja, jak również duża liczba dodatków powoduje, że BASIC XL świetnie odnajdzie się w każdych warunkach.

________________________

Zbuduj idealny, mobilny stół DJ!

Przy projektowaniu mieliśmy jeden nadrzędny cel – stworzyć produkt dostosowany nie tylko do różnych potrzeb, ale również bardzo różnego sprzętu DJ-skiego. Włożyliśmy ogrom pracy w to, abyś mógł sam stworzyć swoje idealny stół dla DJa, wybierając te modułowe akcesoria, które odpowiadają Twoim potrzebom. Z serią BASIC jest to tak proste, jak układanie klocków.

________________________

Seryjna jakość – indywidualny charakter.

Niewątpliwie seryjne produkty są pewne i wygodne. A co w przypadku, gdy chcesz dostawać je do swoich potrzeb? To proste!

BASIC XL pozwala na wiele. Możesz wybrać dowolny kolor, umieścić na froncie swoją grafikę, logotyp lub nawet ekran TV. Wielu użytkowników pokazało, że seria BASIC to również świetna baza do drobnych przeróbek, które w jeszcze bardziej podkreślą indywidualny charakter.

Podsumowując, mobilny stół dla DJa BASIC XL łączy minimalizm z funkcjonalnością oraz najnowsze technologie z materiałami najwyższej klasy. Jesteśmy pewni, że tak jak inni użytkownicy, docenisz go już przy pierwszym użyciu.

________________________

Specyfikacja:

 • Aluminium / Stal
 • Kolor: Szary / Czarny / Biały
 • Rozmiar 148 x 94 x 71 cm (Szer x Wys x Gł)
 • Waga: 28 kg
 • Czas montażu:  3 minuty

Blat:

 • Materiał: Stal
 • Wymiary 148 x 61 cm
 • Wysokość: 94 cm
 • Maksymalne obciążenie: 70 kg
 • Otwory na przewody: TAK

W zestawie:

 • Humpter® BASIC XL
 • Osłony boczne
 • Uchwyt na napój
 • Uchwyt na słuchawki

Opcje dodatkowe:

 • Laptop Stand 
 • Lower Front Plate (dodatkowa osłona dolna)
 • TV Mount Kit (pełny zestaw do montażu TV)
 • Side Shelves (półki boczne na monitory odsłuchowe / ruchome głowy)
 • Padded Bags (pokrowce transportowe)
 • Personalizacja (nadruk logo, grafiki, unikatowy kolor)

Wszystkie dostępne akcesoria serii BASIC – Sprawdź TUTAJ

________________________

UWAGA!
Ten produkt jest chroniony prawem. Nieuprawnione powielanie jego konstrukcji i nieautoryzowane korzystanie z zawartych w nim technologii chronionych prawem patentowym jest niedozwolone. Stół dla DJa Humpter® BASIC jest wykonany według wzoru przemysłowego nr: 003496009-0001, zgłoszonego do Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (EUIPO) w Alicante.

Zobacz akcesoria