Pomysł na stworzenie marki Humpter® powstał w głowie Piotrka (założyciela firmy) podczas jednej z rozmów z zaprzyjaźnionym DJ-em.

“Brakuje na rynku stołów łączących mobilność i oryginalny wygląd. Te, które są solidne wydają się toporne i nieporęczne, zaś te, które są mobilne nie zapewniają odpowiedniej stabilności”

W tym momencie Humpter® (symbolicznie) przyszedł na świat.

Naszym celem od samego początku było dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości. Zapełniamy istotną niszę na rynku – Nasze stoły, pomimo wysokiej stabilności i możliwości konfiguracji, są łatwe w użyciu a ich montaż nie wymaga żadnych narzędzi. Wytrzymałość, elegancja, funkcjonalność – te cechy są dla nas najważniejsze i znajdziesz je we wszystkich naszych produktach. Każdy innowacyjny pomysł jest konsultowany z aktywnie grającymi artystami – Turntablistami, DJ-ami klubowymi, Performerami czy DJami mobilnymi. Dzięki stałej współpracy ze środowiskiem muzycznym, nasze produkty są świetnie dostosowane do wymogów nowoczesnego DJ-a. Każdy detal, każdy rozwiązanie wspomagające kreatywność to efekty wielu dyskusji i wytężonego działania całego naszego zespołu.

Sprawdź już dziś, jak Humpter® może poprawić jakość Twojej pracy.